Програма практики та стажування за програмою АПОЛЛО (ФРН)

Асоціація із співробітництва в області екології, сільського господарства та розвитку села в Східній Європі АПОЛЛО (Німеччина) займається проектами в області екології, сільського господарства і розвитку села в Східній Європі (www.apollo-online.de). Вона була створена в 1991 р.з ініціативи німецьких студентів для започаткування обміну і співробітництва між ВУЗами і студентами Німeччини і Східної Європи. Мета АПОЛЛО — сприяння розвитку аграрного сектору і сільських регіонів у Східній Європі.

Під час стажування — практики студенти покращують рівень володіння німецькою мовою та підвищують кваліфікацію на передових фермерських підприємствах Німеччини за програмою АПОЛЛО.

Студенти під час практики також відвідують навчальні семінари та отримують унікальну можливість удосконалити володіння німецькою мовою в побуті під час проживання в німецьких родинах. Особливо успішним учасникам програми надається фінансова допомога та стипендія. Участь у програмі АПОЛЛО безкоштовна. До участі у програмі запрошуються також студенти, які не вивчали німецьку мову раніше.

Етапи участі у програмі АПОЛЛО

Осінь: попередній відбір практикантів в ВУЗах-партнерах.

Зима: інтенсивний курс німецької мови в ВУЗах (АПОЛЛО надсилає викладачів німецької мови в ВУЗи для підготовки майбутніх практикантів).

Лютий: остаточний відбір кандидатів для участі в програмі практики.

Початок червня: від’їзд до Німеччини.

Літо: 4-місячна виробнича практика, яка включає 3 освітні семінари.

Початок жовтня: заключний семінар з випускним іспитом.

Вимоги до студентів:

Добре знання німецької мови

Професійні знання та навички, фаховий інтерес

Ви маєте бути студентом 4, щонайменше 3 курсу

Наявність водійських прав на легкові автомобілі (хлопцям також і на трактор)

Дійсний закордонний паспорт

Мотивація, інтерес, толерантність до іншої культури

Термін подачі заяв для участі з 1 вересня до 20 жовтня.

Перелік документів необхідний для участі:

• заповнена заява з підписом декана;
  • копія закордонного паспорта;
  • копія студентського квитка.

За довідками відносно участі просимо звертатись у Відділ міжнародного співробітництва: м.Тернопіль, вул. Руська, 56, Корпус № 2, к.30, тел.: (0352) 51-97-29 .