Програма практики та стажування у відпочинковому комплексі «Panorama Morska»
(Республіка Польща)

Panorama Morska Health Resort&Medical SPA — відпочинково-оздоровчий комплекс, який розташований на березі Балтійського моря у Центральному Помор’ї.

Відповідно до двосторонньої угоди укладеної у 2019 року, студенти ТНТУ мають можливість отримати практичні навички необхідні для ведення готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Можливі зайнятості: покоївка, кухар(допомога на кухні), офіціант, бармен, технічний персонал, аніматор.

На практику запрошуються студенти 2,3,5 курсів. Перед поїздкою студенти вивчають польську мову спеціального вжитку. Житло та харчування — за рахунок бази практики.

Практика можлива у літній та зимовий період.

Перелік документів необхідний для участі у програмі:

• заповнена заява з підписом декана;
  • копія закордонного паспорта;
  • копія студентського квитка.

Додаткова інформація — Відділ міжнародного співробітництва: м.Тернопіль, вул. Руська, 56, Корпус № 2, к.30, тел.: (0352) 51-97-29 .

6 липня 2021 року