Програма практики та стажування у компанії «УСТРОНЯНКА»
(м. Бяла, Польща)

Компанія «Устронянка» є базою практики для студентів з 2007 року. На даний час практику пройшли 336 студентів ТНТУ. Компанія є провідним підприємством харчової промисловості, одним з лідерів на ринку безалкогольних напоїв Польщі. В результаті тісної співпраці університету та компанії в лютому 2010 року відкрито спільну лабораторію комп'ютерних систем і мереж, де студенти опановують основи програмування, комп'ютерних наук та автоматизації технологічних процесів, зокрема, і в харчовій промисловості.

На практику направляються студенти 2-3 курсів. Програма дозволяє ознайомитись із сучасним автоматизованим виробництвом та набути практичного досвіду роботи на машинах з виробництва пластикової тари, розливу та пакування продуктів харчування. Перед поїздкою студенти вивчають польську мову спеціального вжитку. Під час проходження практики студенти забезпечуються безкоштовним житлом.

Термін подачі заяв для участі з 1 вересня до 1 листопада.

Перелік документів необхідний для участі:

• заповнена заява з підписом декана;
  • копія закордонного паспорта;
  • копія студентського квитка.

За довідками відносно участі просимо звертатись у Відділ міжнародного співробітництва: м.Тернопіль, вул. Руська, 56, Корпус № 2, к.30, тел.: (0352) 51-97-29 .