Барвиста Україна – 2013

20 - 23 серпня 2013 року на базі національного комплексу «Експоцентр України» проходила загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна – 2013», яка була присвячена 22-й річниці незалежності України. Відкривав виставку заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Сень.

Тернопільська область представила експозицію за напрямом інновації в промисловому виробництві, зокрема Тернопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя презентував перспективну розробку — науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля».

До участі в експозиції також були залучені провідні підприємства області, з якими співпрацює ТНТУ, а саме ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» та ін.

Тернопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя нагороджений дипломом учасника загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна».