5-річчя Факультету комп’ютерно-інформаційних систем
і програмної інженерії

Факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії відсвяткував День факультету по-особливому весело і яскраво, адже цьогоріч факультету виповнюється 5 років. Розпочалось свято близько полудня із флешмобу перед головним корпусом ТНТУ. Тут усіх присутніх, ну і звичайно винуватців свята, привітали декан факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Мацюк Олександр Васильович та начальник відділу виховної роботи та зв'язків з громадськістю Децик Оксана Ярославівна.

Уже зовсім скоро святкове дійство продовжилось в освітньо-мистецькому центрі «Політехнік». Студенти підготували чудову концертну програму із жартами, піснями і танцями.

В цей вечір глядачів розважали команди КВК «Бонус», «Кабмін», «Живчик», проводились цікаві конкурси та змагання. Своє вміння бути кмітливими і швидко вирішувати будь-які задачі студенти продемонстрували у конкурсі з пазлами, де за 4 хвилини потрібно було скласти фото декана та заступника декана ФІС. Також ведучі оголосили конкурс високого мистецтва, де на сцену покликали чотирьох викладачів, дали кожному живий мольберт та маркери і 3 хвилини, щоб вони намалювали портрет декана. Переможця визначали оплесками. Незабутнім став конкурс "Танець із викладачами". Неперевершиними були музичні дарунки від четвертокурсниць Ірини Грицишин (ФКТ) та Уляни Митник (ФБВ).

Наприкінці концерту студентка Тетяна Туріч виконала пісню "Хакери". А завершився концерт сценічним феєрверком, проте про завершення свята годі говорити - попереду студентів чекала грандіозна вечірка в клубі Arena Hall.

З упевненістю можна сказати - свято вдалося, а все завдяки організатору дійства - голові студентської ради ФІС Марині Соймі, її помічникам Олегу Івашку, Андрію Мельнику, Тетяні Павук, Леонідії Габ'ян, Любові Бутрин, Софії Барильській, Андрію Фугелю, Олегу Беш, Івану Мудрику та багатьом іншим студентам. Спонсорську допомогу надали компанії GOODAHEAD, ModnaKasta, MagneticOne, Elecs.

І ще раз, З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНО-ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ПРОГРАМНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ!