6-а Міжнародна спеціалізована виставка
«ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ-2013»

15 - 17 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась спеціалізована експозиція «Hi-Tech Наука та Освіта» 6-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ-2013».

Організаторами виставки стали Національна академія наук України, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства закордонних справ України.

В урочистій церемонії відкриття експозиції взяли участь: Прем’єр-міністр України, члени Уряду України, представники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій.

Виставкова експозиція Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя була представлена комплексом інноваційних розробок науковців університету.

У рамках виставки учасники мали нагоду обмінятися практичним досвідом у сфері науково-технічного співробітництва, представити свої наукові розробки та ознайомитися з інноваційними проектами.