Представлення першокурсників

Осінь — це не лише черговий навчальний рік для студентів, а і поповнення у великій сім’ї Тернопільських політехніків, адже за студентські лави сідають першокурсники. І тут виникає питання: як найшвидше і найкраще подружитися, згуртуватися, познайомитись? Звичайно ж, у творчій команді! Уже традиційним у нашому університеті стало свято представлення першокурсників, яке відбулося 23 жовтня 2013 року в освітньо-мистецькому центрі "Політехнік".

Музика, сміх, оплески лунали цього дня у залі серед студентів та викладачів, які завітали на свято. Приємною несподіванкою для багатьох було те, що ті, хто ще вчора сором’язливо вперше переступили поріг омріяної альма-матер, сьогодні з високо піднятою головою виходять на сцену, щоб продемонструвати свої таланти, бо їм дійсно є що представити на суд вибагливої публіки. А тут були і вокально-хореографічні номери, і пантоміми, і КВН-жарти, і навіть презентації картин та вишиванок. Взяли участь у програмі представлення першокурсники факультетів МТФ, ЕМФ, ФБВ, ФРК, ФКТ, ФХМ, ФПД. Присутні у залі переконались, що слово «першокурсник» не означає «новачок», а навпаки можна з упевненістю сказати — всі юні таланти показали високий рівень майстерності.

Пропонуємо Вашій увазі невеличкий фоторепортаж із мистецького заходу.