Пам'ятаючи про священний обов'язок

1 листопада відзначають День пам'яті померлих. У цей день українці традиційно відвідують могили родичів, друзів та відправляють там панахиди. Як би не було сумно, але буває і так, коли вже немає кому прийти на ту чи іншу могилу або ж родичі живуть в інших містах чи навіть країнах.

31 жовтня 2013 року напередодні дня пам'яті усіх померлих студенти та викладачі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя побували у містечку Гримайлів на Гусятинщині, де народився і виріс всесвітньвідомий фізик і винахідник, наш земляк - Іван Пулюй. Сюди вони приїхали, аби відвідати й упорядкуввати могилу батьків Івана Пулюя - Павла та Ксенії Пулюй. Учасники доброї справи, а це голова спортивного клубу «Політехнік» Подольський Ігор Зіновійович, начальник відділу виховної роботи та зв'язків з громадськістю ТНТУ Децик Оксана Ярославівна, студенти Роман Баконь (голова студради ТНТУ, гр.РП-31), Іван Заставний (гр.РТ-31), Михайло Михайлишин (гр.РТ-11) очистили могилу від сміття, запалили лампадки пам'яті. Також вони прибрали ділянку біля пам'ятного знаку, що знаходиться на місці, де колись стояла хата, в якій народився і виріс Іван Пулюй, і де проживали його батьки.

І наостанок. Ця акція доброї волі варта слів: «Дякуємо за небайдужість».