Університет вперше увійшов до міжнародного рейтингу SCImago та посів високу позицію серед вишів України

Згідно з оновленою оцінкою за 2021 рік міжнародного рейтингу «Scimago Institutions Rankings», отриманою університетами і науковими організаціями, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя займає 1 місце серед ЗВО Тернополя та на 12 місці серед 39 українських вишів. У категоріях «Дослідження» ТНТУ посів 13 місце, «Інновації» — 11 місце та «Соціалізація» — 9-те місце.

Scimago Institutions Rankings — це міжнародний рейтинг світових дослідницьких інститутів, який працює з 2009 року. Всесвітній звіт SIR — це робота дослідницької групи SCImago, іспанської дослідницької організації. Потрібно зазначити, що позиція вищих учбових закладів та наукових інститутів визначається виключно на основі публікацій у виданнях, що індексуються у базі даних наукового контенту Scopus.

Кожен ЗВО оцінюється за 3 параметрами: дослідницька діяльність, інноваційність, громадський вплив (видимість у вебпросторі).