Студенти та викладачі взяли участь у масштабній екоакції з озеленення планети

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя підтримав екоініціативу з висадження дерев — «Greening of the Planet». В рамках глобальної екологічної акції, до якої долучились студенти, викладачі, адміністрація університету на чолі з ректором проф. Петром Яснієм, 10 квітня 2021 року поруч з навчальними корпусами №1 та №2 було висаджено близько 40 порід декоративних дерев та кущів.

Висаджені дерева не тільки милуватимуть око студентів та працівників Пулюєвого вишу, а й нагадуватимуть про участь у такому потрібному проєкті. З часом дерева виконуватимуть важливу біологічну і екологічну функції, збагачуючи киснем та очищаючи повітря, служитимуть збереженню цілісності екосистеми міста.

Керівництво університету висловлює щиру подяку усім організаторам цієї масштабної акції, зокрема БО «Благодійний Фонд «Озеленення України»», Почесному Консульству Угорщини у м. Тернопіль та Почесному консулу п. Тетяні Чубак.

Об’єднавшись, ми зробили дуже корисну природоохоронну справу та стали творцями всесвітньої екоісторії.

Майбутнє нашої планети у наших руках!