Шановні вступники в магістратуру в 2021 році!

Для того, щоб вступити на навчання в магістратуру до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відповідно до Умов прийому та Правил прийому необхідно скласти Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).

Щоб отримати можливість скласти ЄВІ потрібно зареєструватися.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/11-3045 від 30.04.2021 та рішення приймальної комісії Тернопільського національного технічного університету

РЕЄСТРАЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО
з 11.05.2021 р. (09:00) по 03.06.2021 р. (18:00)

Ваш перший крок. Завантажте Заяву-Анкету необхідну для отримання екзаменаційного листка та повністю внесіть до неї інформацію (зразок заповненої Заяви-Анкети).

Надалі, в терміни відведені для реєстрації, надішліть на електронні адреси (котрі вказані нижче) скановані (фотокопії):

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу (у випадку неспівпадіння прізвища, імені та по батькові в паспорті і документі про освіту, потрібно надати копії підтверджуючих документів);
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення. навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вишої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО) або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (3,5х4,5 у форматі JPEG або PNG, розмір файла не більше 1 МБ);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для складання ЄВІ).

Вимоги щодо оформлення електронного листа:

• У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю).
  • В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).
УВАГА!
ЄВІ (основна сесія) проводиться в обласних центрах (крім міст Донецьк і Луганськ), м.Києві, містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області, м. Сєверодонецьк Луганської області. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково будуть діяти пункти тестування у м. Біла Церква Київської області, м. Кременчук та м.Кривий Ріг Дніпропетровської області, м.Мелітополь Запоріжської області, м. Умань Черкаської області (населений пункт, де ВИ бажаєте складати ЄВІ обов’язково вказується в заяві-анкеті)

Куди надсилати документи для реєстрації

Для випускників ТНТУ в 2021 році