Юрій Кріль увійшов до числа переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент організацій»

Нещодавно в Одеському національному економічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент організацій», який визначив переможців престижного молодіжного конкурсу.

Серед переможців — третьокурсник факультету економіки та менеджменту Юрій Кріль, який отримав диплом ІІІ ступеня. На конкурс наш студент представив роботу «Прийняття управлінських рішень для підвищення конкурентоспроможності ПрАТ «Тернопільський молокозавод». Науковим керівником студентської роботи є Машлій Галина Богданівна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Щиро вітаємо Юрія Кріля та його наукового керівника Галину Машлій з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів та інтелектуальних звершень!