День кар’єри ЄС в м. Тернопіль, 18-20 травня 2021 року

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Тернополі 18-20 травня 2021 року. Організатором події є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

18 травня 2021 р. Панельна дискусія:
об 11.00
«Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Привітання

 • Петро Ясній, д.т.н., професор, член-кореспондент НАН України, ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
 • Вікторія Давидова, Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

Модератор: Андрій Крупка, к.е.н., начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню.

Спікери:

 1. Денис Черніков, менеджер проєкту ЄС «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»
 2. Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради.
 3. Григорій Химич, директор наукового парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля».
 4. Ірина Яремчук, голова громадської організації «Атом».
 5. Сергій Балуцький, журналіст (телеканал Тернопіль 1).
 6. Ірина Крамар, д.е.н., професор кафедри економіки та фінансів ТНТУ.

Посилання на реєстрацію: forms.gle/YepqNbgCuQpwrrcQA.

Пряма трансляція на ютуб-каналі: bit.ly/3tMYtPO

Дата, Тренінги soft skills

 • 19.05.21 об 11:00, Тренінг № 1 «Робота в команді»
  Тренерка: Катерина Романовська, старший фахівець з персоналу ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»
  Посилання на реєстрацію: forms.gle/hdFHuiBwP899kMVH8
 • 19.05.21 о 13:00, Тренінг № 2 «Ефективна комунікація або ж як спілкуватись з людьми»
  Тренерка: Вікторія Заблотська, віцепрезидентка з розвитку партнерських відносин у відокремленому підрозділі ВМГО «АЙСЕК в Україні» у місті Тернополі
  Посилання на реєстрацію: forms.gle/95Ha7t69KDuUf3a8A
 • 19.05.21 о 14:20, Тренінг № 3 «Легкий старт в новій компанії. Як адаптуватися в новому середовищі»
  Тренерка: Вустич Катерина, Executive Assistant, MagneticOne Group
  Посилання на реєстрацію: forms.gle/bgmbcQ9bnKH4jDca7
 • 20.05.21 об 11:00, Ярмарка вакансій в онлайн форматі Посилання на реєстрацію: forms.gle/7nqLRVWMJXvPGbki8

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС — це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Тернополі , Крупка Андрій Ярославович, 0987172582, viddil.pr@gmail.com.

Представництво Європейського Союзу в Україні
Адреса: вул. Володимирська, 101, 01033 Київ, Україна, тел: +38 044 39 08 010, факс: +38 044 39 08 015, e-mail: delegation-ukraine@eeas.europa.eu

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.