Здобутки наших студентів на змаганнях з гирьового спорту

28 - 29 травня 2021 року в м. Збараж пройшов відкритий чемпіонат Тернопільської області та відкрита першість КУТОР "ТО ДЮСШ з літніх видів спорту” з гирьового спорту серед дорослих та юнаків.

В цих змаганнях активну участь взяли студенти нашого університету. Пишаємось здобутками наших студентів, яким вдалося вибороти перемоги!

Серед чоловіків:

• Болож Олександр, група СН-31 – ІІ-ге місце в категорії 63 кг.
  • Кульчицький Сергій, група КТ-41 – ІІ-ге місце в категорі 73 кг.
  • Козак Максим, група МЗ-41 – ІІІ-тє місце в категорії 85 кг.
  • Китайгородський Дмитро, група СП-31 – ІІ-ге місце в категорії 95кг., вперше виконав норматив першого спортивного розряду.

Високий результат показав студент групи МВ-31 – Скакун Дмитро, виборовши І-ше місце в категорії 85 кг, ставши чемпіоном області.

В окремій вправі «ривок з довільною зміною рук» в абсолютній категорії серед чоловіків ІІІ-тє місце виборов Козак Максим.

Серед юнаків ІІ-ге місце зайняв першокурсник Ковальчук Сергій, група ЕТ-11.