Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя увійшов до 15 кращих ВНЗ України

Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics) за липень 2021 року.

Нова версія рейтингу Webometrics охоплює понад 30 тисяч вишів, серед яких 315 закладів вищої освіти України. Для складання липневого рейтингу Webometrics враховано такі параметри, як «Вплив» (Impact), «Відкритість» (Openness) та «Якість» (Excellence).

Згідно з оновленими результатами рейтингу Webometrics Ranking of World Universities: July 2021 Edition 2021.2.0 beta Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя посідає 15 місце в українському рейтингу та 3304 місце у світі.

Найбільш високо ТНТУ оцінено за показником «Відкритість», де оцінюється сума цитувань дослідників за даними Google Scholar.