В університеті провели відбірковий етап Міжнародної студентської олімпіади з програмування

18 вересня 2021 року в університеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (відбіркова олімпіада командної студентської першості світу з програмування ACM-ICPC), який є 1/8 фіналу Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування ( ICPC – International Collegiate Programming Contest ) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery)..

В Олімпіаді взяли участь команди з міста Тернополя та області (загалом 26 команд ЗВО та 1 шкільна команда), зокрема з Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя», Відокремленого структурного підрозділу «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя», Відокремлений підрозділ НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» та Бережанський фаховий коледж НУБіП України. Шкільні команди представляла збірна команда ЗОШ №3 міста Тернополя.

Базою для проведення Олімпіади було визначено комп’ютерні та наукові лабораторії кафедр факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії.

1 місце на цьому етапі змагань здобула команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя TNTU_DungeonMasters з 4 розв'язаними задачами. Склад команди: Олег Кишкевич, гр. СП-51; Андрій Буй, гр. СП-51; Микола Заярний, гр. СП-51. Тренер команди: Оксана Терешко.

З такою ж кількістю розв’язаних задач виступили:

• c_TPC_TNTU_Weltreich — команда Відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» (Тренер — Галина Марціяш);
  • TNTU_Infinity — команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (Тренер — Олена Кареліна);
  • TNTU_Snake — команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (Тренер — Тарас Михайлович);
  • TNTU_1 — команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (Тренер — Оксана Терешко);
  • TNPU_Try_Mykoly — команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (Тренер — Оксана Струк).

Команди-переможці І етапу нагороджені відповідними сертифікатами та матимуть змогу представляти Тернопільську область на ІІ етапі Олімпіади (1/4 фіналу Першості світу), який відбудеться цьогоріч у Вінниці.

Також до ІІ етапу Олімпіади вийшли команди Технічного і Гусятинського коледжів нашого університету та команда Галицького коледжу ім. В. Чорновола.

Вітаємо переможців та всіх учасників I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування!

Результати Олімпіади представлені в турнірній таблиці за посиланням: bit.ly/3EDvq7Q