В університеті вшанували пам'ять професора Б.М.Гевка науково-технічною конференцією

23 - 24 вересня 2021 року відбулася міжнародна науково-технічна конференція присвячена пам’яті професора Гевка Богдана Матвійовича «ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ПРОЕКТУВАННЯ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ТРАНСПОРТНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ МАШИН».

На конференцію було подано 59 тез. Брали участь в науковому заході 137 учасників, з них 3 учасники із закордону: National academy of education named after I. Altynsarin, Nulsultan, (Kazakhstan) — С. Суншіна. Вроцлавський економічний університет, (Польща) — А. Зелінська. Білоруський національний технічний університет, (Республіка Білорусь) — Д.В. Капський.

42 учасники на конференції представляли заклади вищої освіти України, зокрема Донбаську державну машинобудівну академію, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут», Луцький національний технічний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Національну академію Сухопутних військ України ім. П. Сагайдачного, Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, Херсонську державну морську академію, решта — Тернопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя.

Робота наукової зустрічі проходила у формі відеоконференції за напрямами:

• Сучасні технології в машинобудуванні;
  • Прогресивне металообробне обладнання та сучасні інструментальні системи;
  • Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва;
  • Транспортно-технологічні машини для переміщення вантажів;
  • Прогресивні технології в автомобільному господарстві;
  • Нові матеріали, міцність та довговічність конструкцій;
  • Синтез систем та процесів в машинобудуванні та на транспорті;
  • CAD/CAM/CAE системи у машинобудівному комплексі.

За результатами роботи видано електронний збірник доповідей і тез конференції (PDF, 4.9 MiB) .