Хорватські партнери презентували програми практик для студентів

30 вересня 2021 року в університет завітали Марін Лерга та Пашко Боня — представники громадської організації «Українсько – хорватська співпраця «Біла Хорватія» (Україна) та Хорватсько – українсько – польська співпраця «Біла Хорватія» (Хорватія).

На зустрічі з адміністрацією ТНТУ обговорювалися можливості розширення міжнародної співпраці. Під час онлайн-конференції зі студентами ТНТУ та представниками факультетів закордонними партнерами було презентовано програми практик у Хорватії.

Студенти отримали корисну інформацію про практики, відповіді на запитання щодо можливості закордонного стажування. Це дозволить їм не тільки стажуватись за кордоном, але і гарно провести літо у сонячній Хорватії, яка славиться своїм теплим кліматом, піщаними пляжами та неймовірно красивим морем.

Сподіваємось, що почута інформація зацікавить наших студентів та допоможе їм успішно пройти літню практику 2022.