На Відкритому Кубку Асоціації гирьового спорту спортсмени університету завоювали нагороди

8 - 10 жовтня 2021 року в м. Збараж відбувся Відкритий Кубок Асоціації гирьового спорту.

В цих змаганнях взяли участь 12 команд, понад 100 учасників. Збірна Тернопільської області зайняла третє загальнокомандне місце.

В складі збірної команди Тернопільської області виступили та здобули першість у своїх вагових категоріях студенти нашого університету:

• Скакун Дмитро, вагова категорія 80кг, гр. МВ-41 — І-ше місце серед юніорів, ІІ-ге серед дорослих;
  • Козак Максим, вагова категорія 87 кг, гр. МПм-51 — ІІ-ге місце серед дорослих;
  • Ковальчук Сергій, вагова категорія +95 кг, гр. ЕТ-21 — ІІ-ге місце серед юніорів;
  • Кульчицький Сергій, вагова категорія 74 кг, гр. КТм-51 — ІІІ-тє місце серед юніорів;
  • Китайгородський Дмитро, вагова категорія 95 кг, гр. СП-13 — ІІІ-тє місце серед юніорів.