Допоможіть дворічному Артемчику, який бореться з пухлиною головного мозку

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя долучається до допомоги та збору коштів для маленького Артемчика Гудими! Віримо, що спільними зусиллями допоможемо Артемчику рости здоровим і щасливим хлопчиком.

2,5-річний маленький тернополянин бореться з надзвичайно агресивною формою раку.

Нещодавно у хлопчика діагностували пухлину мозку. Було рекомендовано негайне хірургічне втручання.

На щастя, батьки та лікарі швидко зреагували, родичі допомогли зібрати кошти на операцію і 6 вересня в Інституті нейрохірургії, м.Київ, пухлину успішно видалили без пошкодження життєво важливих нервів та функцій мозку.

Пухлину відправили на гістологічне дослідження, а Артемчика після нормалізації стану виписали додому. Але результат, який прийшов з лабораторії, приголомшив: атипова тератоїдна/рабдоїдна пухлина мозку,Gr IV – рідкісний і надзвичайно агресивний вид раку мозку.

Лікування такого раку надзвичайно дороговартісне – приблизно $200-300 тис і проводять його за кордоном. На даний час клініки з Ізраїлю, Іспанії та Туреччини розглядають документи хлопчика, оскільки потрібно пройти хіміотерапію, променеву терапію і після цього трансплантацію кісткового мозку.

Сім’я та родина Артемчика вичерпали всі свої фінансові можливості ще на етапі хірургічного лікування. Тому просимо КОЖНОГО відгукнутися на прохання про допомогу.

ЯК ДОПОМОГТИ?

Зробити пожертву у СКРИНЬКУ ДОПОМОГИ. Такі скриньки розміщені у фойє 1-го та 2-го навчальних корпусів ТНТУ або ж за РЕКВІЗИТАМИ для допомоги:

• ПРИВАТБАНК (гривня)
    (мама ГУДИМА МАРІЯ ОРЕСТІВНА)
  • МОНОБАНК (гривня)
  • ПРИВАТБАНК (долар)
    HUDYMA MARIYA
  • ПРИВАТБАНК (євро)
    4731219640268623
    HUDYMA MARIYA
  • ОЩАДБАНК (гривня)
    (мама ГУДИМА МАРІЯ ОРЕСТІВНА)
  • MONEY GRAM: Hudyma Maria (Ukraine) (Не забудьте, будь-ласка, повідомити номер переказу)
  • PAYPAL (£) : artemhudyma@gmail.com
    Friends & family transfer
    (волонтер Olha Oleksiv)
  • GoFundMe ($) : gofund.me/75297d73

Кожна Ваша гривня — це Ваш вклад у перемогу Артемчика над хворобою.