У ТНТУ відбулася робоча зустріч із представниками відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області

В рамках підписаного Меморандуму між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Департаментом кіберполіції Національної поліції України 19 листопада 2021 року було проведено робочу зустріч в.о. ректора Митника М.М., доцента Шкодзінського О.В. та провідного фахівця з технічного захисту інформації Коровкіна В.М. із представниками відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області.

Під час зустрічі були обговорені такі питання, як дотримання правил кібергігієни, вжиття заходів щодо недопущення витоку інформації із баз даних, розроблення плану заходів для реагування на кіберінценденти.

Крім цього, працівники кіберполіції нагадали основні правила користування мережею Інтернет:

• використовувати складні паролі, різні для кожного нового акаунту;
  • не переходити за сумнівними гіперпосиланнями;
  • використовувати захищені мережі;
  • використовувати ліцензійне програмне забезпечення.

Слід зазначити, що співпраця з кіберполіцією є вже достатньо тривалою і не обмежується лише такими настановчими зустрічами. Кращі студенти кафедри кібербезпеки мають можливість підвищувати свій професійний рівень під час проходження практики в кіберполіції.