Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя увійшов у ТОП-20 кращих закладів вищої освіти України

В оновленій редакції рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World Universities: January 2022 Edition 2022.1.0 beta Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя зайняв 18 місце серед університетів України та друге місце серед ЗВО Тернополя.

У світовому рейтингу Пулюєвий виш посідає 3765 місце.

Webometrics є одним з найбільших та найвідоміших рейтингів світу. Кожні шість місяців групою The Cybermetrics Lab (Іспанська національна дослідницька рада, CSIC) здійснюється незалежне, об'єктивне, вільне, відкрите наукове дослідження інформації про роботу університетів з усього світу.

Цьогорічна січнева версія рейтингу Webometrics охоплює понад 30 тисяч вишів, серед яких 313 закладів вищої освіти України. Для складання рейтингу Webometrics враховано такі параметри, як: «Вплив» (Impact), «Відкритість» (Openness) та «Якість» (Excellence).

Найбільш високо ТНТУ оцінено за показником «Відкритість», де оцінюється сума цитувань дослідників за даними Google Scholar.