ТНТУ серед 25 найкращих закладів вищої освіти України у наукометричному рейтингу SCImago Institutions Rankings

Вже вдруге Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя входить до найбільшого міжнародного рейтингу навчально-наукових інституцій світу.

SCImago Institutions Rankings розраховують на основі бази даних наукових публікацій Scopus та бази даних патентів PATSTAT. Для розрахунку використовують три групи індикаторів: наукові результати (50%), інноваційні результати (патенти) (30%), соціальний вплив (20%).

Згідно з оновленою оцінкою за 2022 рік Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя продовжує утримувати лідерство серед ЗВО Тернополя та посідає 25 сходинку серед вітчизняних закладів вищої освіти і 6821-у — у світі.

У категорії «Наукові результати» ТНТУ посів 17 місце, «Інноваційні результати» — 19 місце та «Соціальний вплив» — 7-е місце.