Дні відкрити дверей у ТНТУ: нові можливості для вступників

19 травня 2022 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася перша онлайн-зустріч для абітурієнтів у рамках Днів відкритих дверей.

Під час події майбутні першокурсники мали змогу почути правила вступу 2022 року, інформацію щодо термінів подачі документів та відповіді на різноманітні запитання, які є на часі.

На актуальні питання вступників та їхніх батьків відповіли в.о. ректора, к.т.н., доцент Митник Микола Мирославович, проректор з науково-педагогічної роботи, к.т.н., доцент Дячук Степан Федорович, відповідальний секретар приймальної комісії, к.т.н., доцент Кобельник Володимир Романович та начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню, к.е.н. Крупка Андрій Ярославович.

Нагадуємо, що впродовж червня проводяться зустрічі абітурієнтів із факультетами, під час яких вони зможуть дізнатися всю необхідну інформацію про конкретні спеціальності та напрями, які їх найбільше цікавлять.

Ознайомитися із розкладом можна тут: tntu.edu.ua/?p=uk//news/4590

Відеозаписи прямих ефірів можна переглянути за покликанням: