У рейтингу uniRank University Ranking 2022 року ТНТУ — 19-й серед українських вишів

За підсумками оновленого рейтингу uniRank University Ranking 2022 Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя посідає 19-е місце у рейтингу вітчизняних закладів вищої освіти та 3969 сходинку ‒ у світовому рейтингу. До цьогорічного рейтингу включено 14000 університетів із 200 країн світу, у тому числі 185 університетів України.

UniRank University Ranking — неакадемічний рейтинг (раніше відомий як 4ICU), що досліджує якість представлення та популярність закладів вищої освіти в Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел. Рейтинг має на меті допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

Поточний рейтинг обчислюють за спеціальною формулою на основі даних веб-метрик:

• Moz Domain Authority ‒ вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Google;
  • SimilarWeb Global Rank - (докладніше на сайті https://www.similarweb.com);
  • Majestic Referring Domains ‒ вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Majestic;
  • Majestic Trust Flow ‒ потік довіри ‒ визначає силу посилань, які розміщені на сайті.