ТНТУ успішно реалізує співпрацю з європейськими університетами

Завдяки підтримці уряду Литовської Республіки, Каунаського технологічного університету та активній роботі відділу міжнародного співробітництва Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримав додаткові 10 грантів в рамках програми академічної мобільності Еразмус+ КА107 для студентів університету усіх спеціальностей.

Грантова підтримка відкрила можливість студентам з факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії та студентам з факультету економіки та менеджменту розпочати стажування за програмою академічної мобільності Еразмус+ у Литовському університеті вже цього навчального року.

Участь у програмі — це досвід навчання за кордоном, знайомство з Європою, покращення мовних навичок, досвід міжкультурного спілкування та хороший фундамент для продовження навчання за програмою подвійного диплому в європейському виші, що є партнером ТНТУ.