Вітаємо команду «Політехнік» з перемогою!

З 21 по 30 жовтня 2022 року відбулися щорічні традиційні змагання «Кубок Шухевича». Команда студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя «Політехнік» взяла активну участь.

Учасники заходу змагались у таких видах: інтелектуальний конкурс, волейбол (І місце), футзал (І місце), плавання (І місце в особистому заліку і І місце в естафеті), стрільба, скелелазіння, шахи (І місце), баскетбол (І місце).

Склад команди: Семисюк Владислав (ФПТ), Петришин Михайло (ФМТ), Поліщук Костянтин (ФІС), Костюк Катерина (ФІС), Кирилюк Катерина (ФЕМ), Невідомський Максим (ФПТ), Вівчар Олег (ФІС), Береза Іван (ФІС), Синенький Євгеній (ФМТ), Сорба Євген (ФПТ), Плитин Дмитро (ФІС), Булич Андрій (ФМТ). Капітан команди Синенький Євгеній.

Команда «Політехнік» встановила цьогорічний рекорд змагань зі скелелазіння, показавши найкращий результат подолання дистанції.

У змаганнях взяли участь збірні команди тернопільських університетів, команда Галицького коледжу, команда ПЛАСТ і команда «Українська молодь Христова». У підсумку проведених змагань перше місце виборола команда «Політехнік».

На центральному стадіоні мер міста Сергій Надал привітав та нагородив переможців і призерів змагань. Міський голова вручив переможцям Кубок Шухевича, пам’ятні медалі, статуетки і грамоти.

Команда «Політехнік» гідно представила наш університет, ми пишаємося вашими фізичними здібностями і талантами. Бажаємо невтомних сил і справжньої хоробрості для гідних перемог!