Студенти факультету інженерії машин, споруд та технологій успішно завершили навчання за програмою подвійних дипломів

Вітаємо студентів Романа Мацегу та Дениса Лукащука спеціальності «Галузеве машинобудування» з успішним завершенням навчання в Університеті прикладних наук міста Шмалькальден (Німеччина) та отриманням ступенів бакалавра за спеціальністю «Інженерна механіка».

Програма подвійних дипломів, що реалізується в ТНТУ, дає можливість нашим студентам одночасно проходити навчання у двох навчальних закладах різних країн та отримати два дипломи українського та європейського університетів, що вкрай важливо в умовах сучасного ринку праці, де працедавець вимагає широкого світогляду, набутих практичних навичок, знання іноземних мов.

Бажаємо випускникам програми подвійних дипломів професійного зростання та успіху в реалізації нових проєктів та ідей.