На Конференції трудового колективу університету розглянули підсумки вступної кампанії 2022 року

22 грудня 2022 року відбулася щорічна Конференція трудового колективу університету.

Основним питанням був звіт ректора університету к.т.н., доц. Миколи МИТНИКА про діяльність колективу за попередній рік.

Микола Мирославович підвів підсумки вступної кампанії 2022 року. Контингент здобувачів вищої освіти суттєво зріс, особливо на першому курсі, в магістратурі та аспірантурі. Було детально проаналізовано результати наукової, міжнародної та господарської діяльності. Ректор особливо відзначив активність студентів у громадській роботі та їх спортивні досягнення. Незважаючи на труднощі воєнного стану, адміністрацією університету виконано практично всі зобов’зання, передбачені Колективним договором. Найважливіше, що в складних умовах університет зберігає фінансову стійкість та стабільно розвивається. Ректором окреслено основні завдання колективу на наступний рік.

В обговоренні взяли участь проректори Олег ЛЯШУК, Степан ДЯЧУК, Павло МАРУЩАК, які конкретизували проблемні питання і перспективи за ділянками їх відповідальності.

Конференцією прийнято ухвалу, в якій схвалено діяльність колективу за 2022 рік і намічено завдання на 2023 рік.

На конференції схвалено нову редакцію Статуту університету, внесено зміни до Колективного договору та внесено зміни до складу вченої ради університету.