I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України

Вітаємо учасників та переможців I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який проводився на базі Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. Конкурс, що проходить задля виявлення та підтримки обдарованих учнів, об’єднав науковців ТНТУ ім І. Пулюя та ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Наш університет представляли:
  • Ігор Орестович Боднарчук — голова журі, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук;
  • Скоренький Юрій Любомирович — кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри фізики;
  • Крамар Олександр Іванович — кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики;
  • Дуда Олексій Михайлович — кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук.

З вітальним словом долучився до початку конкурсу Ігор Олегович Баран, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформатики і математичного моделювання, декан факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії ТНТУ ім. Пулюя.

Роботи молодих дослідників є справжнім викликом у наш час. Викликом збройній агресії, блекауту, тривогам та загальній соціальній напрузі. Ми пишаємося стійкістю нашої молоді, незламності вчителів, які попри все зберігають в собі впевненість у тому, що Сильна Україна буде лише з сильним, розумним, натхненним народом!

Щиро бажаємо Вам безлічі майбутніх Перемог!