Вифлеємський вогонь миру вже у ТНТУ: де його знайти

Сьогодні вогонь миру продовжив свій шлях, щоб потрапити до студентів і співробітників університету. Його привезли пластуни Тернопільського осередку Національної скаутської організації «Пласт» разом із духовним капеланом університету отцем Ярославом Шевчуком.

Різдвяний Вогонь урочисто приймав ректор Микола Митник. «Цей вогонь завжди ніс і несе надію, віру в нашу перемогу, яку ми всі так очікуємо, до якої так сильно прагнемо. Дуже дякую пластунам за те, що ви, не зважаючи ні на що, зберігаєте традицію та щороку несете вогонь миру в університетську громаду», — сказав Микола Митник.

Вифлеємський вогонь можна знайти у фойє навчального корпусу №1. Кожен може підпалити свою свічку Світлом з міста Вифлеєму, з храму Різдва Христового, щоб цьогоріч за відсутності світла у домівках та на вулицях тримати світло у своїй душі, підтримувати однин одного словом та допомогою.