Оголошення

До уваги науково-педагогічних працівників університету, розпочинається прийом заявок на участь в академічній мобільності в рамках програми Erasmus+, що реалізовується ТНТУ спільно з:

• Університетом «Дунареа де Жос» в м. Галац (Румунія);
  • Університетом Люблінська політехніка (Польща);
  • Технічним університетом Габрово (Болгарія);
  • Вроцлавським економічним університетом (Польща);
  • Університетом аграрних наук і ветеринарії міста Клуж-Напока (Румунія);
  • Каунаським технічним університетом (Литва);
  • Університетом Петрошані (Румунія);
  • Білостоцьким технічним університетом (Польща);
  • Іскендерунським технічним університетом (Туреччина);
  • Університетом у м. Ниса (Польща).

Загальна тривалість мобільності, що буде фінансуватись — до 10 днів.

У рамках мобільності, передбачається проведення навчальних занять не менше 8 год в університеті-партнері. Мобільність запланована на весняний семестр 2022/2023 та осінній семестр 2023/24 навчального року.

Науково-педагогічний працівник, який претендує на участь у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» (КА1) повинен подати наступні документи:

• аплікаційну форму (Application Form);
  • резюме / CV (формат Europass);
  • фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;
  • за наявності сертифікат знання відповідної іноземної мови; (наявність мовного сертифікату, визнаного на міжнародному рівні, надає додаткові конкурсні бали, але кандидат може самостійно (у заяві-анкеті) вказати рівень володіння іноземною мовою). Приймається копія сертифікату за пред’явленням оригіналу!
  • мотиваційний лист (анг.мовою);
  • план викладання/стажування, підписаний керівником кафедри;
  • підтвердження досягнень у науковій та науково-дослідній діяльності (публікації, конференції, патенти та ін.). (Підтвердженням такої діяльності є подання копії першої сторінки фахового видання, копії сторінки із змістом (ПІБ працівника із зазначеною темою публікації необхідно підкреслити) та копії надрукованої публікації (статті або тези). Обов’язково мати принаймні одну наукову/статтю!;
  • участь у міжнародній діяльності ТНТУ (укладені угоди з закордонними закладами освіти та організаціями щодо можливої співпраці, підтвердження участі у міжнародних проектах та ін.)

Примітка: Перевага надаватиметься членам професорсько-викладацького складу, які:

1. Вперше беруть участь у програмі академічної мобільності.
  2. Є авторами англомовних підручників, посібників, сертифікованих дистанційних курсів
  3. Є розробниками угод з іноземними партнерами від факультетів та структурних підрозділів.

Кандидати, яким за результатами відбору буде надано позитивне рішення щодо участі у академічній мобільності, повинні будуть заповнити аплікаційні форми — грантову угоду (Grant Agreement) та угоду на проведення навчання (Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement). Форми угод будуть надіслані відібраним кандидатам.

Реєстрація та подача документів у відділі міжнародного співробітництва — каб. 30, корпус №2.