Свої сили студенти ТНТУ спробували у спортивних змаганнях з інтелектуальної гри

Кафедрою фізичного виховання і спорту 3 травня 2023 року у спортивному комплексі «Політехнік» проведено змагання у залік Спартакіади між факультетами з шахів.

Емоції вирували упродовж усіх турів. Були несподівані перемоги і прикрі поразки. Але такий емоційний спектр свідчить про небайдуже ставлення студентів до улюбленої гри. У запеклій боротьбі перемогу здобув Невідомський Максим (ФПТ), на другій сходинці з відставанням в півочка Пуляк Максим (ФІС), третє місце у Закалюжного Максима (ФІС).

Серед дівчат кращий результат показала Крупа Марія (ФІС).

Командні місця розподілились наступним чином:

• Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії — І місце.
  • Факультет комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії — ІІ місце.
  • Факультет інженерії машин, споруд та технологій — ІІІ місце.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту висловлює подяку Синенькому Євгену (ФМТ) у допомозі в організації змагань.

Усією університетською спільнотою пишаємося успіхами наших спортсменів.