Вишиванка крокувала університетом!

Українська вишита сорочка пройшла довгий та часом нелегкий шлях до наших днів. Історія вишиванки відтворює історію життя українського народу, засвідчує, якими талановитими та гарними майстрами були українці, а заборона носити вишиті сорочки в усі часи була переконливим доказом того, що українську культуру намагалися знищити, а українців позбавити їхнього національного коріння.

Цього року носіння вишиванки, як і відзначення цього дня, має особливий сенс. Ми — українці — нація вільних, непереможних і нескорених! А наша вишиванка — це ще одна зброя проти ворога і оберіг для наших військових.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя вітає усіх з Днем вишиванки! Щодня — з Україною в серці, а на свято — в традиційному вбранні!