Університет отримав від компанії «Хуавей Україна» новітнє мережеве обладнання для оснащення укриттів

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя став учасником ініціативи «WiFi в укриттях», яка була започаткована Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України.

24 травня 2023 року в рамках зустрічі ректора Університету Миколи Митника та представника компанії «Хуавей Україна» Тараса Демкури ТНТУ отримав необхідне обладнання для організації проєкту «WiFi в укритті». Зокрема, для забезпечення мережевим покриттям укриття Університету Huawei Ukraine передала новітнє мережеве обладнання: точки доступу, комутатори, адаптери живлення.

Wi-Fi-6 мережа забезпечить безперервний доступ до Інтернету в Університеті, де проходить стаціонарне та змішане навчання. Студенти матимуть змогу отримувати знання і підтримувати зв’язок з рідними під час повітряних тривог.

Проєкт розгортання/оновлення мережі в Університеті реалізовано Huawei Ukraine за сприяння БО БФ «Фонд освітніх ініціатив».