ТНТУ розвиває співпрацю з Технічно-торговельним університетом ім. Хелени Ходковської (UТН)

У ході робочого візиту, з метою реалізації підписаного раніше меморандуму про співпрацю, делегація Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя у складі першого проректора Ляшука Олега Леонтійовича, помічника ректора Блавіцького Михайла Ярославовича та провідного фахівця відділу міжнародного співробітництва Поцілуйко Оксани Степанівни 27 травня 2023 року відвідала Технічно-торговельний університет ім. Хелени Ходковської (UТН).

Під час зустрічі з професорами та адміністрацією університету на чолі з ректором д-р. Юстиною Жилінською відбулося обговорення подальших напрямків співпраці, знайомство з науково-технічною базою UТН, а також заплановано: участь у спільних наукових проєктах, проєктах академічної мобільності, конференціях, вебінарах, тощо; публікації спільних статей.