Партнери кафедри

Кафедри підтримує тісні партнерські зв’язки із колегами з інших закладів освіти, громадськими організаціями, провідними підприємствами, установами та органами влади.

• Департаменту культури та туризму Тернопільської обласної державної адміністрації (м. Тернопіль, Україна)
  • Громадська організація Академія соціального управління (м. Тернопіль, Україна)
  • Тернопільський обласний фонд неординарних ідей і проектів (м. Тернопіль, Україна)
  • Громадська організація «Українсько-хорватська співпраця Біла Хорватія» (м. Львів, Україна-Хорватія)