Студентський профспілковий комітет

Студенту будь-якого навчального закладу, який у процесі навчання оволодіває знаннями, набуває певного життєвого досвіду, потрібен захист, оскільки самостійно відстояти свої права дуже важко. Гарантією захисту прав та інтересів громадян є спеціально створені для цього профспілкові організації.

Студентська профспілкова організація — це добровільна громадська організація, яка об’єднує студентів для захисту трудових і соціально-економічних інтересів своїх членів.

Саме Профспілка може впевнено запропонувати студентові університету свою підтримку та захист. Для цього у неї є права, досвід і могутня сила солідарності, і найголовніше те, що їй законодавством України надані широкі повноваження, зокрема щодо контролю за додержанням адміністрацією умов навчання, проживання та побуту студентів ТНТУ імені Івана Пулюя.

До першочергових завдань профкому студентів ТНТУ відноситься:

• Здійснення соціального та правового захисту студентів (вирішення фінансових питань, передусім – питання стипендій (академічних, соціальних), тощо);
  • Організація змістовного дозвілля студентської молоді;
  • Сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів;
  • Сприяння створенню відповідних умов проживання в гуртожитку та відпочинку студентів;
  • Сприяння діяльності студентських гуртків, клубів за інтересами;
  • Організація співпраці зі студентами інших закладів вищої освіти і молодіжними організаціями;

Склад первинної профспілкової організації студентів

• Пастущин Олеся — голова ППО студентів
  • Чорна Христина — заступник голови ППО студентів