12 - 14 вересня 2014 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся 2-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, у якому взяли участь 2 команди кафедри програмної інженерії ТНТУ як переможці першого етапу олімпіади (1-ше і 2-ге місце), що відбувся у квітні місяці цього року на базі нашого університету.
За результатами 2-го етапу(http://olimp.vntu.edu.ua/west/) наші команди серед 33 команд-учасників в Західному регіоні України зайняли місця:
Склад команди: Бармак Ігор, гр. СП-21; Срогий Юрій, гр. СП-21; Заяць Володимир, гр. СП-21. Тренер — Петрик Оксана Юліанівна, ст. викладач ТНТУ.
Склад команди: Чеверда Дмитро, гр. СП-31; Кіфер Віктор, гр. СП-31; Назарчук Віталій, гр. СП-З1. Тренер — Петрик Оксана Юліанівна, ст. викладач ТНТУ.
За результатами в цілому по Україні(http://olimp.vntu.edu.ua/standings/) серед 135 університетських команд наші команди відповідно зайняли місця:
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування є студентським науковим конкурсом з ІТ-технологій високого рівня, де кращі учасники представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу з програмування серед студентських команд як ¼ фіналу, що проводиться під егідою Assotiation for Computing Machinery (АCM). Фінал ACM World відбудетьcя 16-21 травня 2015 року в Марокко (Akhawayn University, Mundiapolis University).
Починаючи уже з ¼ фіналу на ACM World, завдання для студентів формуються і видаються англійською мовою, що вимагає від них коректного розуміння математичної постановки задачі, швидкого реагування та прийняття правильних програмних рішень і, звичайно, мінімізації штрафних очків. Якщо подивитися на склад учасників на рівні Західного регіону та в цілому по Україні, то наші команди (це 1-й і 2-й курси) виступили достойно серед таких авторитетних команд як ЛНУ, НТУ «КПІ», НУ «ЛП»,«ХНУРЕ», а окремих з них навіть перевершили.
Як у і попередні роки обидві команди ТНТУ підтвердили свій високий рівень підготовки та обійшли в турнірній таблиці команди інших тернопільських університетів.
В ТНТУ підготовка фахівців здійснюється на факультеті комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії в рамках державного та міжнародного стандартів, зокрема «SoftwareCurriculum2006», щорічно вдосконалюючись та набираючи нових форм як на основі досвіду міжнародної кооперації, так і підвищення рівня викладання професійно-орінтованих та комунікативних (англійська і французька мови) дисциплін. Важливе місце у навчальному процесі приділяється якнайширшій участі кращих студентів кафедри у студентських IT-конкурсах та олімпіадах (Зимова Школа з Програмування, Міжнародна олімпіада з програмування ім. академіків С. Лєбєдєва-В. Глушкова «KPI-OUPEN», стажування викладачів і студентів на вітчизняних та міжнародних IT-компаніях та провідних європейських університетських лаборатріях).