МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Сучасні особливості формування і управління інноваційним потенціалом регіонального розвитку туризму та рекреації із залученням молодіжного ресурсу»

Тернопільщина — край, багатий природною красою та історичною спадщиною, де збереглося близько 4000 пам’яток історії та культури. Більше третини всіх українських замків та їх руїн зосереджені саме у нашому регіоні.

Тернопільська область, маючи вигідне геополітичне розташування, володіючи чисельними історичними та культурними цінностями, унікальними рекреаційними ресурсами, може досягнути значного економічного ефекту в туристичному бізнесі. Туризм визнано одним із пріоритетних напрямків розвитку культури й економіки Тернопільської області. І це корелює зі світовими тенденціями, які свідчать, що туристична сфера формується як одна з найперспективніших індустрій ХХІ століття.

Саме завдяки цим фактам, 15 - 17 жовтня 2015 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні особливості формування і управління інноваційним потенціалом регіонального розвитку туризму та рекреації із залученням молодіжного ресурсу», організаторами якої виступили Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, Національний заповідник «Замки Тернопілля» та інші установи.

Особливістю даного заходу було його проведення безпосередньо у найвизначніших історичних пам’ятках Тернопільської області — Вишнівецькому палаці (смт. Вишнівець) та Збаразькому замку (м. Збараж), а також у місті Тернополі.

Близько 100 учасників із різних міст України прийняло участь у цьому поважному зібранні. Проблематика конференції зацікавила як науковців, так і представників органів державного управління і місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості. Не залишилися осторонь наші закордонні колеги з Польщі, Литви, Грузії.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися Голова Тернопільської облдержадміністрації С.С. Барна, ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя д.т.н., професор П.В. Ясній, Консул Республіки Польща в м. Луцьк Марек Запур, завідувач відділом Таурагського повіту Департаменту регіонального розвитку при Міністерстві внутрішніх справ (Литва), член Таурагського Товариства друзів Тернополя (Литва), голова литовської делегації Бічкус Відас.

Пленарне засідання вирізнялося конструктивними, ґрунтовними, різноплановими доповідями, своє бачення стосовно піднятих проблем висловили фахівці різних галузей науки і сфер діяльності.

Широкий спектр піднятої проблематики дозволив продовжити змістовну дискусію на засіданнях секцій конференції.

Гості Тернопілля мали змогу ознайомитися з багатьма визначними місцями нашої області, здійснити незабутні екскурсійні подорожі.

У цілому, на конференції панувала атмосфера невимушеного спілкування, цікаві та змістовні виступи доповідачів викликали низку питань аудиторії та спонукали до дискусії.

Беззаперечно, цей захід стане однією з найцікавіших подій 2015 року в нашому регіоні. Високий фаховий і представницький рівень учасників міжнародної науково-практичної конференції дав можливість виробити пропозиції та рекомендації, які сприятимуть згуртуванню зусиль у дослідженні широкого кола актуальних питань теорії і практики формування і управління інноваційним потенціалом регіонального розвитку туризму та рекреації із залученням молодіжного ресурсу, будуть дієвим поштовхом для втілення нових, цікавих ідей та задумів у контексті реалізації основних положень Стратегії розвитку туризму на Тернопільщині.

Наукова конференція набула широкого резонансу у засобах масової інформації та на інтернет-сайтах.

Фотоальбом конференції на сторінці Facebook(https://www.facebook.com/media/set/?set=a.947365601989939.1073741969.441612715898566&type=3)