Вихованці гирьової школи ТНТУ гідно представили університет на Відкритому Кубку Асоціації гирьового спорту України

З 27 по 29 вересня у м. Збараж проходив Відкритий Кубок Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранів.

На ці престижні змагання зʼїхалось більше 150 спортсменів, які представляли 17 команд із 16 областей України. Найсильніші атлети різних вікових категорій здобували право для участі у Чемпіонаті Європи, що відбудеться 5-8 грудня 2024 року в італійському місті Пескара.

В командному заліку перше місце посіла команда Рівненської області, друге місце — Тернопільської області і третє — Львівської області.

Вагомий внесок в скарбничку Тернопільської команди внесли вихованці нашої школи. Вони здобули 10 медалей різного гатунку.