Державні закупівлі

З 1 серпня 2016 року правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для потреб Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя регулюються Законом України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі». На підставі п.1 статті 14 та абз.5 п.1 статті 1 Закону подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель - інформаційно-телекомунікаційну систему, до складу якої входять модуль електронного аукціону і база даних, та який є частиною електронної системи закупівель та забезпечує створення, зберігання та оприлюднення всієї інформації про закупівлі, проведення електронного аукціону, автоматичний обмін інформацією і документами та користування сервісами з автоматичним обміном інформацією, доступ до якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет.

Детальну інформацію щодо планування та проведення закупівель ТНТУ ім. І Пулюя можна отримати за посиланням prozorro.gov.ua/tender/search/?edrpou=05408102

Згідно п. 5 статті 10 Закону доступ до інформації, оприлюдненої на веб-порталі Уповноваженого органу, є безоплатним та вільним.

3 січня 2023 року