До уваги науково-педагогічних працівників!

Оголошується прийом заявок на участь в академічній мобільності в рамках програми Erasmus+, що реалізовується ТНТУ спільно з:

 • Технічним університетом Іскендеруна (Туреччина)

Загальна тривалість мобільності, що буде фінансуватись до 10 днів.

У рамках мобільності, передбачається проведення навчальних занять не менше 8 год в університеті-партнері. Мобільність запланована на весняний семестр 2023/24 та осінній семестр 2024/2025 навчального року.

Дедлайн подачі документів 30.11.2023 року.

Науково-педагогічний працівник, який претендує на участь у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» (КА1) повинен подати наступні документи:

 • аплікаційну форму (Application Form);
 • резюме / CV (формат Europass);
 • фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;
 • за наявності сертифікат знання відповідної іноземної мови; (наявність мовного сертифікату, визнаного на міжнародному рівні, надає додаткові конкурсні бали, але кандидат може самостійно (у заяві-анкеті) вказати рівень володіння іноземною мовою). Приймається копія сертифікату за пред’явленням оригіналу!
 • мотиваційний лист (анг.мовою);
 • план викладання/стажування, підписаний керівником кафедри;
 • підтвердження досягнень у науковій та науково-дослідній діяльності (публікації, конференції, патенти та ін.). (Підтвердженням такої діяльності є подання копії першої сторінки фахового видання, копії сторінки із змістом (ПІБ працівника із зазначеною темою публікації необхідно підкреслити) та копії надрукованої публікації (статті або тези). Обов’язково мати принаймні одну наукову/статтю;
 • участь у міжнародній діяльності ТНТУ (укладені угоди з закордонними закладами освіти та організаціями щодо можливої співпраці, підтвердження участі у міжнародних проектах та ін.).

Примітка: Перевага надаватиметься членам професорсько-викладацького складу, які:

 1. Вперше беруть участь у програмі академічної мобільності.
 2. Є авторами англомовних підручників, посібників, сертифікованих дистанційних курсів
 3. Є розробниками угод з іноземними партнерами від факультетів та структурних підрозділів.

Кандидати, яким за результатами відбору буде надано позитивне рішення щодо участі у академічній мобільності, повинні будуть заповнити аплікаційні форми — грантову угоду (Grant Agreement) та угоду на проведення навчання (Staff Mobility for Teaching Mobility Agreement). Форми угод будуть надіслані відібраним кандидатам.

Реєстрація та подача документів у відділі міжнародного співробітництва — каб. 30, корпус №2.