ТНТУ покращив свої результати у рейтингу ЗВО за показниками Scopus

Оприлюднено щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus. Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

База даних Scopus постійно індексує понад 25 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці 214 українських університетів ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя вкотре підвищує свої позиції у рейтингу українських ЗВО за показниками даних наукометричної бази Scopus. Цьогоріч університет посів 58 місце, піднявшись на сім сходинок вище, ніж у 2023 році.

Станом на травень цього року у своєму активі ТНТУ має 1373 публікації, 6592 цитування та 28 позицію за кількісним показником — індексом Гірша.

Докладніше ознайомитися з рейтингом можна за посиланням: bit.ly/3UxOVHB