Університетська спільнота вшанувала пам’ять новітнього Героя України Степана Стефурака

Пам'ять новітнього Героя України, студента факультету економіки та підприємницької діяльності вшанували у 10-ту річницю смерті у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

"За що поклав життя Степан Стефурак, як сотні і тисячі інших наших новітніх Героїв? За себе, за свою і нашу свободу. Адже без таких, як Степан Стефурак, немає держави, домінуючою ознакою якої є Свобода", — зазначив духовний капелан університету отець Ярослав Шевчук.

Університетська спільнота провела зустріч-реквієм у пам'ять про студента закладу Степана Стефурака, пригадавши його життєвий шлях та трагічні події російсько-української війни 2014 року на Донбасі, які забрали життя юного Героя, що став на захист Батьківщини.

"Сьогодні ми долучаємось до найвищого обов'язку — робити все, щоб пам’ять про Героїв і традиції з їхнього вшанування були неперервними. Степан, як і сотні інших його побратимів, заплатив надзвичайно високу ціну за нашу свободу", — наголосила декан факультету економіки та менеджменту (економіки та підприємницької діяльності) Галина Ціх.

Степан Стефурак у 2012 році вступив до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за напрямом підготовки "Фінанси і кредит". Завершити навчання та стати дипломованим фахівцем хлопець так і не встиг, адже безжальна війна змінила його плани.

"Для нас Степан Стефурак — не просто непересічна особистість, а надлюдина, це — історія нашого факультету та Університету", – зазначила викладач хлопця Тетяна Винник, яка днями відвідала могилу Степана Стефурака у селі Топорівці на Івано-Франківщині.

Степан Стефурак — студент з активною життєвою позицією та великий патріот своєї Держави, один з наймолодших бійців Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

"Продовжуймо боротися за Україну з пам'яттю про кожного, хто у боротьбі віддав найцінніше — своє життя. Слава Україні! Героям Слава!" — закликав присутніх представник Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Артем Коновал.

Герої житимуть, доки житиме пам’ять про них....