Erasmus Days 2024: продовжуємо будувати міжнародні діалоги та партнерства спільно з Erasmus+

З 14 по 19 жовтня пройшли ErasmusDays. Цього тижня університети, організації та учасники з різних країн презентували свої проєкти та ділились досвідом.

В рамках цьогорічних ErasmusDays відділ міжнародного співробітництва ТНТУ приєднався до всесвітньої ініціативи Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Працівники відділу взяли участь у семінарі-тренінгу для працівників відділів з міжнародної діяльності та інституційних Еразмус+ координаторів: «Особливості інституційної координації та впливу, можливості, результати конкурсів, міжнародні професійні мережі та заходи». Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні розповіла про особливості та нововведення програми Еразмус+ цього року, а також звернула увагу на основні недоліки допущені командами під час подання проєктних заявок. Наголосили на появу нової інформації, яка розміщена на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Впродовж тижня студенти-учасники програми, які навчалися або ще навчаються за програмою академічної мобільності Еразмус+ поділились дописами у соціальних мережах про свій власний досвід участі у програмі, викликами та результатами навчання, враженнями, а також чудовими світлинами.

Слідкуйте за новинами та долучайтесь до заходів в рамках програми Еразмус+.