Повідомлення про захист дисертацій
на здобуття ступеня доктора філософії

Разова спеціалізована вчена рада Голова разової спеціалізованої вченої ради:

СТАДНИК Ігор Ярославович – доктор технічних наук, професор, професор кафедри обладнання харчових виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Опоненти:
  • НАЛОБІНА Олена Олександрівна – доктор технічних наук, професор, в.о. завідувачки кафедри агроінженерії Національного університету водного господарства та природокористування;
  • КЛЕНДІЙ Микола Богданович – кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри прикладної механіки та технічного сервісу Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут».
Рецензенти:
  • РОГАТИНСЬКИЙ Роман Михайлович – доктор технічних наук, професор, професор кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
  • ТКАЧЕНКО Ігор Григорович – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
11 січня 2024 року