Повідомлення про захист дисертацій
на здобуття ступеня доктора філософії

Разова спеціалізована вчена рада Голова разової спеціалізованої вченої ради:

ПАСТУХ Олег Анатолійович — доктор технічних наук, професор, професор кафедри програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Офіційні опоненти:
  • БУШУЄВА Наталія Сергіївна — доктор технічних наук, професор кафедри управління проектами Київського національного університету будівництва і архітектури;
  • УГРИН Дмитро Ілліч — доктор технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
  • ДРУЖИНІН Євген Анатолійович — доктор технічних наук, професор кафедри інформаційних технологій проектування Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківського авіаційного інституту» МОН України.
Рецензенти:
  • БОДНАРЧУК Ігор Орестович — кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
5 березня 2024 року