Повідомлення про захист дисертацій
на здобуття ступеня доктора філософії

Разова спеціалізована вчена рада Голова разової спеціалізованої вченої ради:

ЛИТВИНЕНКО Ярослав Володимирович — доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Офіційні опоненти:
  • УГРИН Дмитро Ілліч — доктор технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
  • ТУРБАЛ Юрій Васильович — доктор технічних наук, професор, професор кафедри прикладної математики Національного університету водного господарства та природокористування..
Рецензенти:
  • ПАСТУХ Олег Анатолійович — доктор технічних наук, професор, професор кафедри програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
  • БОДНАРЧУК Ігор Орестович — кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
9 липня 2024 року