Змагання з плавання

27 листопада 2012 року в НСОЦ «Полiтехнiк» вiдбулись змагання з плавання в залiк Спартакiади першокурсникiв.

У змаганнях взяли участь команди 6 факультетiв, а саме, ФКТ, ЕМФ, ФБВ, МТФ, ФІС, ФХМ.

В особистому залiку переможцями і призерами стали: Савіцький Андрій ФКТ (50м в/с — І місце), Мельник Максим ФІС (50м брас — І місце), Сагат Павло ФБВ (50м в/с — ІІ місце), Фолюш Віктор ФБВ (50м в/с — ІІІ місце), Дубляниця Дмитро ЕМФ (50м на спині — ІІ місце), Островський Павло МТФ (50м брас — ІІ місце).

В естафетному плаваннi (4 х 50м вільним стилем) I мiсце завоювала команда ЕМФ, другою була команда ФКТ.

У командному залiку I мiсце посiла команда ФКТ (129 оч.), II — ЕМФ (126 оч.), III — ФБВ (124 оч.), ІV — МТФ (94 оч.), V — ФІС (72 оч.), VІ — ФХМ (5 оч.)

Вiтаємо переможцiв та призерiв змагань.

Кафедра фiзичного виховання i спорту